Jak Do Nas Trafić?

Autobusem relacji Żywiec Zwardoń, należy wysiąść na przystanku Kiczora-Gajówka oddalonym 50m od ośrodka.


Pociągiem do Zwardonia, należy wysiąść na przystanku Laliki (ostatni przystanek przed Zwardoniem), oddalonym około 1 km od ośrodka w kierunku Żywca.


Samochodem trasą Żywiec Rajcza Zwardoń około 1km za miejscowością Sól, lub drogą nr 69 Żywiec Zwardoń, na wiadukcie w Lalikach skręcić na Rajczę. 2 km od wiaduktu po prawej stronie. Ośrodek jest widoczny bezpośrednio z drogi.

NAPISZ DO NAS
WWW.INTERMANIA.PL

W związku z tym, że od 25 maja 2018r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), prosimy o zapoznanie się z obowiązującą w Ośrodku Wypoczynkowym Gronostaj Polityką Prywatności.
Dokument przekazujemy jedynie w celach informacyjnych, nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt.


Podjęliśmy działania mająca na celu podniesienie standardu ośrodka wypoczynkowego Gronostaj poprzez adaptację domków letniskowych na potrzeby nowoczesnej bazy noclegowej dla turystów, korzystających z nowo powstałych form atrakcji rekreacyjno-sportowych na w/w tereni. Inwestycja ma charakter proekologiczny poprzez zastosowanie kolektorów słonecznych.

Wzrost standardu bazy noclegowej na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gronostaj w miejscowości Kiczora celem poprawy atrakcyjności turystycznej regionu Beskidu Żywieckiego.

Nazwa beneficjenta: Rafbol BRW Wolny Spółka Jawna
Wartość projektu: 668.163,06
Wartość dofinansowania: 325.933,20

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013

Polityka prywatności